Agnieszka Kuczaba – Wysocka dołączyła do Półki Społecznaj

Przedstawiamy kolejną ciekawą osobę, która dołączyła do naszej Półki Społecznej. Przypominamy, że Półka Społeczna to inicjatywa, która będzie promowała autorskie projekty. Osoby, które zgłoszą się do nas, będą jej wystawcami.

Półka społeczna to miejsce, które będzie dostępne dla codziennych odbiorców. Natomiast w październiku odbędzie się Społeczna Gala Twórców, ale o tym będziemy pisać na bieżąco.

Chcesz wiedzieć kim jesteś? Nie pytaj. Działaj. Działanie cię określi i ustali. Z działania swojego się dowiesz. (W. Gombrowicz)

Do naszego projektu dołączyła Agnieszka Kuczaba – Wysocka. Agnieszka jest Członkiem Rady Programowej, jest również członkiem trzech stowarzyszeń: Lider Pojezierza, Z Biegiem Myśli oraz Inkubator Pomysłów. Oprócz tego, należy do Fundacji Instytutu Educatio Domestica. Fundacja zajmuje się polską edukacją domową. Tak, tak Agnieszka uczy swoje dzieci w domu. Bardzo nas to zaciekawiło. Myślimy, że trzeba być nietuzinkową osobą, żeby iść pod prąd. 🙂

Oprócz tego, że Agnieszka jest fascynatką komunikacji wewnętrznej i zarządzania jakością… zobaczcie czym zajmuje się  w wolnych chwilach 🙂

Tym bardziej nas zaskoczyła…