Koszulki z nadrukami i znakowanie odzieży w Promocjone – nowości

Organizujecie imprezy sportowe, firmowe, a może macie w planach wieczór panieński, kawalerski lub zjazd rodzinny? Zapraszamy do zamawiania koszulek z nadrukami w Promocjone.com

Posiadamy szeroką gamę koszulek, bluz, polarów, koszul, polówek, czapek, toreb itd. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z takimi dostawcami jak: Adler, JHK, Stedman, Promostars, Fruit of the Loom, Spiro, Anvil, Mantis, Russel, Gildan, Tee Jays.

Oferujemy body, koszulki w rozmiarach dziecięcych, a także koszulki do rozmiarów 5XL.

Na wybranej przez Klientów odzieży wykonujemy nadruki. Oprócz sitodruku, proponujemy nadruki metodą sublimacji, folią flex, flock i subliflock. Na polarach wykonywane są hafty. W swojej ofercie posiadamy dużą ilość kolorów folii, także: fluo, święcącą w nocy oraz folię 3D.

Do złożonego zamówienia proponujemy grafikę gratis – specjalnie dla Klienta, przygotowujemy wizualizację do akceptacji. Dużym atutem współpracy z nami jest możliwość zapoznania się z jakością zamawianego towaru i przymierzenia go, dzięki temu można dopasować i dobrać jak najlepsze rozwiązanie. Proponujemy również krótkie terminy realizacji.

Wykonujemy również nadruki na odzieży powierzonej w tym odzieży roboczej.

W ofercie posiadamy także poduszki, kubki, breloki, magnesy, długopisy, przypinki i wiele innych produktów. Większość produktów wykonujemy już od 1 sztuki.

Siedziba Promocjone.com mieści się w Barlinku przy ulicy Szpitalnej 2 (za PKO BP), ale zamówienia można też składać drogą mailową na adres kontakt@promocjone.com , przez FB lub stronę www.promocjone.com . Można również dzwonić pod numer 517 614 840.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.