Pracownia sitodruku w promocjone.com

Przedsiębiorców oraz organizatorów imprez sportowych i kulturalnych,  jak również  innych, którzy w regionie bądź w Internecie poszukiwali i poszukują możliwości nadruków na tekstyliach w większych ilościach, zapraszamy do siebie. Właśnie ruszyła pracownia sitodruku, która pozwala drukować nam duże ilości koszulek, bluz i toreb w atrakcyjnych cenach i w krótkim czasie.

Na dzień dzisiejszy promocjone.com obok sitodruku oferuje takie techniki nadruku, jak: druk cyfrowy dtg, sublimację, folia flex, folia flock oraz haft komputerowy. Obok nadruków na koszulkach, bluzach i torbach zajmuje się również znakowaniem odzieży firmowej, roboczej i sportowej. W swojej ofercie posiada dobrej jakości t-shirty, koszulki polo, koszule, polary oraz koszulki sportowe. Odzież dostępna jest w różnych fasonach, w pełnej gamie kolorystycznej oraz w całej rozmiarówce, zarówno damskiej, męskiej jak i dziecięcej.  Uzupełnieniem oferty są czapeczki, worki sportowe i inne tekstylia.

Promocjone.com to również studio reklamy zapewniające kompleksową obsługę klienta, począwszy od pomysłu, projektów graficznych logo, wizytówek, ulotek, plakatów po projektowanie stron www, blogów, profili w mediach społecznościowych, jak również projektowanie, redagowanie skład i wydruk biuletynów firmowych oraz produkcję gadżetów reklamowych.

Oferta kierowana jest do mikro, małych i średnich firm, do podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu, ośrodków kultury, sportu, rekreacji, do klubów tanecznych oraz klientów indywidualnych.

Siedziba Promocjone.com mieści się w Barlinku przy ulicy Szpitalnej 2 (za PKO BP), ale zamówienia można też składać drogą mailową na adres kontakt@promocjone.com , przez FB, a także przez sklep internetowy promocjoneshop.com lub przez stronę www.promocjone.com.