Promocjone.com odwiedziło PANATO we Wrocławiu

Odwiedziliśmy Wielobranżową Spółdzielnię Socjalną PANATO we Wrocławiu. Fajnie zobaczyć czym zajmują się inni, podpatrzeć coś i ewentualnie zweryfikować swoje działania. Z PANATO pierwszy raz zetknęliśmy się podczas emisji programu Dzień Dobry TVN, w którym spółdzielnia wystąpiła. Bardzo zależało nam, żeby poznać zespół, no i udało się… Bo jak się czegoś bardzo chce…

Powstanie spółdzielni podobnie jak u nas, rodziło się „w bólach”, ale wiemy, że droga na szczyt zawsze jest pod górę 🙂 W ich i w naszym przypadku, nie może być inaczej.

Czas zweryfikował działania spółdzielni PANATO, która na dzień dzisiejszy skupiła się na swoim wyróżniku, czyli na szyciu toreb i wykonywaniu na nich nadruków.

Dobrze zobaczyć jak inni sobie radzą, były to dla nas cenne chwile oddechu. Mogliśmy przemyśleć naszą dotychczasową działalność oraz nasze przyszłe plany, o których jeszcze nie chcemy pisać, ale już wkrótce się o nich dowiedzie :).

Wizytę studyjną zorganizował Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie stargardzkim. Oprócz PANATO odwiedziliśmy m.in. spółdzielnię socjalną DOBRA KARMA, tam zjedliśmy kolację. Bardzo polecamy to miejsce 😉