promocjone.com

Dzień dobry, Witamy, Cześć… niniejszym zaczynamy nasz blog. My, czyli promocjone.com – przyjaciele, którzy postanowili założyć studio reklamy i… nie tylko:).  Na blogu będziemy dzielić się z Wami naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami z dziedziny zarządzania, budowy strategii i marki. Jest tak dużo sprzeczności między tym, co firmy o sobie mówią a tym, jakie są w  rzeczywistości, że chce się … no właśnie. Topimy się w fałszu, hipokryzji i obłudzie. Nie wierzymy reklamie.

Mówimy: reklama kłamie! Dlaczego? Skąd to wiemy? Odpowiedź jest prosta: z doświadczenia. Ileż to już razy daliśmy uwieźć się pięknie brzmiącym sloganom i górnolotnym hasłom, kolorowym obrazkom i ukochanym celebrytom, by na końcu przeżyć… rozczarowanie.

Z iloma nieprawdziwymi markami (nie chodzi tu o podróbki) mieliśmy do czynienia? Jak często to, co nam komunikowano w zderzeniu z rzeczywistością okazywało się pustą wydmuszką?

Zastanawialiśmy się, czy można inaczej. Czy mówiąc prawdę firmy są w stanie przekonać do siebie odbiorców, klientów, kontrahentów i pracowników? Czy można zbudować prawdziwie prawdziwą:) markę? Oczywiście, że tak. Zobaczycie:)

studio-img1

studio-img2