zamiłowanie i pasja dały siłę do dziania, mówi Ania z ART-Studio

Mamy dla Was kolejny wywiad, tym razem z Anią Nagórską z Art-Studio, z którą będzie okazja spotkać się podczas imprezy Być Kobietą 20155 marca br. o godzinie 18.00 w Promocjone.com w Barlinku przy ul. Szpitalnej 2. Już teraz możecie dowiedzieć się, czym zajmuje się Ania, skąd czerpie pomysły i jak pasja i zamiłowanie dały jej siłę do działania. Między nami, z Anią poznaliśmy się podczas powstawania Promocjone.com :). Z czego się bardzo cieszymy. Oczywiście pomaga nam to w naszej współpracy.:)

Kiedy przegląda się produkty ART Studio, trudno nie zauważyć pasji, serca i dużej kreatywności. Skąd takie zamiłowanie do tworzenia czegoś pod własną marką?

Należę do ludzi społecznych, którzy chętnie robią coś dla innych. I chciałam stworzyć coś specjalnego, dopasowanego do oczekiwań klientów. Plan stworzenia własnej marki pojawił się już dużo wcześniej, a zamiłowanie i pasja dały siłę do dziania i się udało . Haft i rękodzieło na pewno dużo wcześniej mnie interesowały. Z doświadczenia wiem, że detale i odpowiednio dobrana kolorystyka nadają produktom charakteru. Tego czasami mi brakowało w produktach dostępnych na rynku. Sporo osób szukają prezentu i często nie wiedzą co kupić. Chciałabym, aby moja firma Art-Studio kojarzyła się z możliwością zakupienia indywidualnych prezentów na każdą okazję i dla każdego. Tworzenie dla innych, daje mi ogromną satysfakcję z tego co robię.

Skąd czerpiesz wzory? Czy są to tylko i wyłącznie Twoje pomysły, a może pomysły Twojej córeczki?

Inspiracją jest życie codzienne. Pomysły na wzory tworzę sama, aby starać się nie dublować tego, co pojawia się w większości sklepów. Choć często jest to nieuniknione, ale trzeba umieć twórczo i kreatywnie przetwarzać to, co już mamy dostępne na rynku. Motywacją jest właśnie moja pięcioletnia córka. Dorośli często kupując maskotki nie zastanawiają się na ile są one praktyczne. Zaś dzieci mają zupełnie inny punkt widzenia, ich wyobraźnia jest większa. Podczas tworzenia maskotek sugerowaliśmy się razem z innymi twórcami tego pomysłu, co biorą pod uwagę dzieci. Wtedy moja córka nam bardzo pomagała, miała również swój pomysł na maskotkę i został on zrealizowany. Często podsuwa mi wstążki do zdobienia mówiąc: ten kolor będzie lepiej pasował i w efekcie końcowym okazuje się, że miała rację . Jeżeli otaczamy się ludźmi którzy maja na nas dobry wpływ, stajemy się kreatywni i chętni do działania. I moja córka ma właśnie taki wpływ na mnie.:)

Rynek przesycony jest produktami różnej jakości, różnego pochodzenia, półki są przepełnione asortymentem, a mimo to klienci chętnie sięgają po indywidualne projekty takie jak Ty tworzysz, dlaczego?

Początki były bardzo trudne. Nie sądzono, że może powstać coś innego niż jest już na rynku. Pytano jakiej jakości posiadam produkty, pytano o cenę słyszałam, że jest drogo od innych, że za tanio – naprawdę ciężko było to wypośrodkować. Opinie są i będą pewnie różne. Dlatego zaczęłam pytać klientów, czego oczekują, aby dany projekt był inny niż dostępne. Teraz tworzę projekty razem z klientem, dobieramy kolorystykę ręczników czy innych produktów, do danej okazji lub dla danej osoby. Bierzemy pod uwagę to, co lubi. Kolejnym etapem jest dobór kolorystyki nici, bo on nadaje charakteru. Odpowiedni dobór dodatków, sprawia, że powstaje coś wyjątkowego. A gdy klient otrzymuje to, czego oczekiwał, a nie tylko to, co jest dostępne w sklepie – jest bardzo zadowolony. A to inspiruje mnie do dalszego tworzenia  indywidualnych projektów.

Czy masz jeszcze w planach jakieś inne produkty? Są już ręczniki, zabawki, będzie coś jeszcze?

W pierwszych planach rozpoczęcia działalności, miały być tylko ręczniki i tworzone z nich zestawy dziecięce: wózki , bukiety czy ręcznikowe cukierki. Narodził się wtedy pomysł maskotek, które miały być dodatkiem do zestawów, a w rzeczywistości powstała cała seria zabawek.:) Klienci pytają o inne produkty, dlatego zaczynam wprowadzać do sprzedaży również kocyki, głównie dla najmłodszych. Pojawiły się również zamówienia na poduszki dekoracyjne z napisami lub haftem dekoracyjnym. Rozwój tkwi w ludzkiej naturze, dlatego na pewno pojawią się nowe produkty. Mam nawet jakieś plany, ale nie do końca chcę je zdradzić:).

Spotkamy się 5 marca br. na imprezie Być Kobietą 2015 w Barlinku, masz ochotę jakoś zachęcić kobiety, żeby przyszły?

Często jesteśmy zabiegane. Na co dzień myślimy o obowiązkach, problemach, pracy i innych osobach. 5 marca br. o 18.00 na spotkaniu Być Kobietą 2015 w Promocjone.com w Barlinku możemy oderwać się od codziennych obowiązków, problemów i różnych myśli . Możemy się tego wieczoru na chwilę zapomnieć:). Zapraszam wszystkie Panie na nasze spotkanie. Chciałabym podzielić się z Wami swoją pasją do tego co robię. Spędzimy czas w miłej atmosferze, obiecuję.:)

2 IMG_2139 IMG_2122 3 4 10998879_1566520530289923_791125224203962962_o 11004641_1566520620289914_537598632296988798_o 100_7873 100_8372