Promocjone.com rozpoczęło współpracę z EPSEC

W maju udało nam się nawiązać współpracę z EPSEC Europejskie Partnerstwo na Rzecz Nauki i Konkurencyjności. Bardzo się z tego faktu cieszymy. Będziemy działać w na wielu płaszczyznach marketingowych i PRowych. Nasza współpraca będzie oparta na wartościach, wiedzy i podobnym spojrzeniu na rzeczywistość. Napiszemy tak kolokwialnie, że swój do swojego ciągnie 🙂

Oczywiście pomoże nam w tym niezmiernie, nasze dotychczasowe doświadczenie zawodowe, które przydało się nam już w wielu projektach.

Wierzymy, że to początek fajnej współpracy, o której będziemy wspominać na łamach naszego bloga. Dlatego zapraszamy do śledzenia nas 😉

A czym zajmuje się EPSEC Europejskie Partnerstwo na Rzecz Nauki i Konkurencyjności ?

EPSEC pracuje dla instytucji europejskich i krajowych. Podmioty współpracujące z EPSEC są odpowiedzialne za prowadzenie polityki rozwoju społeczno–gospodarczego na poziomie unijnym i krajowym. Chodzi m.in. o realizację polityki spójności UE w perspektywie 2014 – 2020 i programy finansowane ze środków funduszy europejskich. EPSEC wspiera m.in. w ocenie skuteczności realizacji tych programów oraz proponuje rozwiązania dla jak najlepszego wykorzystywania funduszy unijnych.

Współpraca z EPSEC w dużej mierze opiera się na działaniach naukowych, analitycznych,  badawczych i doradczych.

Często efekty współpracy  w/w podmiotów są namacalne w środowiskach regionalnych i lokalnych. Generalnie chodzi o to, by mieszkańcom regionów, miast, miasteczek i obszarów wiejskich,  żyło się lepiej  i, żeby szanse były właściwie wykorzystywane.