promocjone.com dla Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej

Po kilku latach pracy w branży postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć coś nowego, czyli promocjone.com. Jak już pisaliśmy do wspólnej decyzji doprowadziła nas pasja oraz chęć działania i pomagania małym i średnim firmom, a także innym spółdzielniom socjalnym, instytucjom i osobom, które potrzebują wsparcia w promowaniu siebie lub swojego biznesu.

Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia w opracowywaniu i realizowaniu skutecznych kampanii reklamowych. Pomożemy w stworzeniu przemyślanej strategii komunikacji. Oprócz tego projektujemy strony internetowe, zajmujemy się również pojedynczymi składnikami kampanii, dlatego jeżeli potrzebujesz ulotki, wizytówki to też trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy po to by promować powierzony nam produkt, usługę, pomysł czy inicjatywę. Chętnie swoim doświadczeniem dzielimy się często bezpłatnie. Taki jest nasz cel działania, żeby pomagać tym, którzy realizują coś z pasją i wielkim zaangażowaniem. My stanowimy wsparcie:)

Ostatnio mieliśmy okazję współpracować z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej, to dobry moment, żeby podziękować za fajną współpracę. Wierzymy, że to nie koniec.

 

projekty okładek2

o EFRWP

projekty okładek3

działania EFRWP

projekty okładek

rys historii miejsca w ktorym powstaje centrum

wygląd i zadania centrum