Małgorzata Kapuściak dołączyła do Półki Społecznej

Jak wiecie poszukujemy osób do PÓŁKI SPOŁECZNEJ. Zależy nam na zwiększeniu możliwości prezentacji autorskich projektów, osób mieszkających na terenie naszego działania. Zależy nam szczególnie na ich promowaniu. Na dzień dzisiejszy mamy już kilka zgłoszeń, ale czekamy na kolejne. A więc jeżeli chcecie dołączyć do nas, to piszcie na kontakt@promocjone.com . Osoby, które zgłoszą się, będą wystawcami półki społecznej, która będzie dostępna dla codziennych odbiorców. Planujemy również zorganizować pod koniec października Społeczną Galę Twórców, ale o tym będziemy pisać później…

Do projektu zaprosiliśmy Małgorzatę Kapuściak, która pochodzi z Barlinka. Jest świetnym marketingowcem i wierzymy, że jej doświadczenie i wiedza pozwoli innym osobom, które zgłoszą się do projektu zarazić się energią i pozytywnym nastawieniem.

Kim jest?

Małgorzata Kapuściak – urodzony handlowiec, z wykształcenia dziennikarka, a z powołania pisarka. Autorka jedynej w swoim rodzaju powieści o rozwoju osobistym „Dziewczyna w trampkach”, która zapoczątkowała serię Butterfly Evolution. Dziewczyna o niezwykłej charyzmie i temperamencie. Zawsze uśmiechnięta, energiczna, kreatywna, z radością do życia, która od kilku miesięcy wprowadza rewolucję swoim projektem motywacyjnym w szkołach.

AUTORKA „Dziewczyny w trampkach”

Swoją pierwszą książkę wydała 21.03.2017r, w modelu self – publishing. To, jak sama wielokrotnie wspomina, było jej największym wyzwaniem, a zarazem pierwszym prawdziwym sukcesem.

O jej książce możemy przeczytać:

„Książka „Dziewczyna w trampkach” jest niesamowicie szczera i autentyczna jak jej autorka.

Właśnie za tą szczerość i odwagę podzielenia się historią swojego życia podziwiam Małgosię.

„Każdy z nas jest motylem, najważniejsze, aby mieć odwagę pofrunąć i odkrywać świat”- Gosia znalazła w sobie siłę, wewnętrzną motywację i determinację. Udowodniła, że wszystko w życiu jest możliwe i bez względu na jakiekolwiek przeciwności losu nie warto się poddawać. Wyrosła na pięknego, silnego MOTYLA.

Drogi Czytelniku! Śmiało możesz potraktować tę książkę jako przewodnik po życiu. Czytaj, doświadczaj, inspiruj się, wyciągaj lekcje, miej odwagę żyć swoim życiem, jak Gosia!”

Dominika Gajewska – coach, trener  rozwoju osobistego

W perypetiach Dziewczyny w trampkach to los zadecydował o wydarzeniach, intuicja o wyborach, a niekiedy rozum o decyzjach, które nie zawsze były właściwe.

A trampki? Zaprowadziły ją w świat, który wymagał od niej olbrzymiej odwagi, aby się z nim zmierzyć…

MÓWCA MOTYWACYJNY MŁODZIEŻY

Na prośbę rodziców nastolatków wyszła przed szkolne ławki i zaczęła opowiadać młodzieży swoją krętą drogę do sukcesu. W ten sposób stała się motywacją i inspiracją dla tych, którzy przestali wierzyć w swoje możliwości.

Wychodząc do młodzieży w trampkach jest autentyczna i udowadnia, że jest jedną z nich.

 

„Każdy z nas jest motylem” – ta myśl przewodnia sprawia, że dziesiątki młodzieży uczestniczący w jej spotkaniach czuje, że rzeczywiście może latać.

 

Każde jej słowo jest prawdziwością, jakiej im brakuje, wiarą i motywacją, która dodaje im skrzydeł w spełnianiu marzeń oraz siłą do walki o własne szczęście.

 

Małgorzata Kapuściak to niezwykły motyl w trampkach, który wspomaga młodzież w tworzeniu własnej historii, która staję się przepustką do wszystkiego, czego pragną…

Przekonasz się śledząc jej kroki  na:

www.dziewczynawtrampkach.pl

https://web.facebook.com/dziewczynawtrampkachh

https://www.instagram.com/malgorzatakapusciak/