PÓŁKA SPOŁECZNA – zapraszamy twórców do współpracy

Pasjonujecie się czymś, czym chcielibyście się podzielić z innymi? Skrywacie w swoich szufladach produkty? Podzielcie się swoją pasją. Być może będziecie inspiracją dla innych. Mamy dla Was propozycję. Zależy nam na zwiększeniu możliwości prezentacji autorskich projektów na terenie naszego działania. Zależy nam również na ich promowaniu. Na dzień dzisiejszy mamy już kilka osób, ale czekamy na kolejne zgłoszenia. Dlatego, jeżeli malujesz, fotografujesz, piszesz, wykonujesz grafiki, szyjesz, szydełkujesz itd… to zgłoś się do naszego projektu PÓŁKA SPOŁECZNA.

Osoby, które zgłoszą się do nas, będą wystawcami półki społecznej. Półka społeczna to miejscem, które będzie dostępne dla codziennych odbiorców.

Chcemy pokazać, że obok działalności biznesowej można podejmować działania społeczne, a radość czerpać nie tylko z materialnego zysku, ale pomocy innym – Agnieszka Nowicka – Szyszka

Osoby, które się do nas zgłoszą będą zaproszone na Społeczną Galę Twórców, którą będziemy organizować pod koniec października.

Ale o tym będziemy informować na bieżąco.

Na ten moment zapraszamy do współpracy 🙂

Piszcie na kontakt@promocjone.com

Czekamy na WAS 🙂